Sharp MX-2630N nowe urządzenie biurowe

Category :Drukarki

Firma Sharp wydała nowe urządzenie, które ma zastąpić na rynku dwa wycofane z dystrybucji modele tj. MX-2614N oraz MX-2640N. Sharp MX-2630N bo o nim mowa, ma w założeniu być niedrogim biurowym urządzeniem wielofunkcyjnym o prędkości druku do 26 kopii na minutę oraz posiadać ogromne możliwości rozszerzeń i konfiguracji.

 

Drukowanie i kopiowanie z prędkością do 26 str./min w kolorze i mono, wbudowany podajnik dokumentów dwustronnych o pojemności 100 arkuszy i prędkości skanowania do 80 obrazów na minutę

 

Niesamowicie wydajna i szybka od samego początku

Drukowanie i kopiowanie z prędkością do 26 str./min w kolorze i mono, wbudowany podajnik dokumentów dwustronnych o pojemności 100 arkuszy i prędkości skanowania do 80 obrazów na minutę pomogą zwiększyć wydajność i produktywność. Druk z rozdzielczością 600 x 600 dpi, automatyczne sterowanie procesem oraz system odświeżania dewelopera gwarantują natomiast stałą wysoką jakość obrazu.

 

Urządzenia mobilne połączysz z drukarką w kilka sekund. Zabezpieczenia są skuteczne, ale nieskomplikowane.

 

Bardzo łatwa w użyciu

Natychmiastowy dostęp do wszystkich funkcji daje nam 7 calowy wyświetlacz, który możemy personalizować dla potrzeb każdego pracownika obsługującego urządzenie, dzięki temu będzie miał on szybki dostęp do funkcji, których używa. W celu ułatwienia sterowania, ekran dotykowy obsługuje gesty zsuwania i rozsuwania oraz przesuwania palców, identycznie jak podczas korzystania z telefonu komórkowego. Oprócz możliwości personalizacji ekran oferuje także uproszczony widok „Prosty tryb”, wyświetlający najczęściej używane funkcje, takie jak „Skanuj” czy „Kopiuj”, w postaci dużych, łatwych w obsłudze ikon. Drukuj, skanuj, kopiuj, łącz, udostępniaj i przechowuj – na jednym urządzeniu lub między wieloma urządzeniami połączonymi w sieć. Odkryjesz, że MX-2630N to nie tylko kolejny element wyposażenia firmy, ale siła napędowa biurowej produktywności. Połączenie drukarki z urządzeniami mobilnymi jest dziecinnie łatwe. Zabezpieczenia są skuteczne, ale nieskomplikowane. Technologia Single Sign-On wykorzystana w modelu MX-2630N pozwala zalogować się tylko raz na ekranie dotykowym, by uzyskać pełen dostęp do usług w chmurze, a tym samym zaoszczędzić czas i uniknąć frustracji.

 

 

Łatwo połączysz się z usługami w chmurze Google DriveTM, OneDrive®, SharePoint®, Microsoft Online, Box i Sharp Cloud Portal Office.

 

Możliwość łączenia w chmurach

Model MX-2630N zapewnia bezpośredni dostęp do szerokiego wachlarza usług udostępniania i przechowywania plików w chmurze. Google DriveTM, OneDrive®, SharePoint®, Microsoft Online, Box i Sharp Cloud Portal Office: dostęp do wszystkich serwisów uzyskasz przez ekran dotykowy urządzenia. Jeśli połączysz urządzenie MX-2630N z oprogramowaniem Cloud Portal Office, będziesz mógł łączyć telefony, tablety i interaktywne monitory w rozbudowaną sieć, która pozwoli kolegom, klientom i dostawcom współpracować w dowolny sposób, w dowolnym momencie i z dowolnego miejsca w kraju czy na świecie.

 

 

Model MX-2630N zapewnia w standardzie wszystko, co potrzebne: jego funkcje pozwolą stworzyć doskonałą konfigurację dla biura.

 

Ogromne możliwości rozszerzeń i konfiguracji

Urządzenie oferuje szeroki wachlarz rozwiązań do wykańczania, takich jak tworzenie broszur, zszywanie, w tym ręczne i bezzszywkowe, oraz obsługę platformy Sharp OSA (Open System Architecture), która pozwala na połączenie z aplikacjami sieciowymi i aplikacjami w chmurze, obsługę języka Adobe® PostScript® 3TM, funkcje faksu, dodatkowe podajniki papieru oraz tacę separatora zadań, która pozwala na segregowanie wydruków. Stworzyliśmy całą gamę zoptymalizowanych rozwiązań software’owych Optimised Software Solutions, by pomóc Ci zmniejszyć koszty, zwiększyć wydajność i poprawić bezpieczeństwo. Sharp oferuje pełne zarządzanie kompleksowymi usługami, które zajmą się Twoimi dokumentami i potrzebami w zakresie infrastruktury IT. Możesz już dzisiaj zacząć korzystać z dodatkowych opcji, wybierając jedno z poniższych narzędzi: Nasze rozwiązania z pakietu Optimised Printing Solutions pomagają monitorować drukowanie i kopiowanie oraz zarządzać nimi, abyś mógł wyeliminować nieautoryzowany dostęp, śledzić i rozliczać koszty oraz redukować straty. Nasze rozwiązania z pakietu Optimised Scanning Solutions pozwalają oszczędzić czas oraz zapobiegają kosztownym błędom, upraszczając i automatyzując pozyskiwanie, przechowywanie i udostępnianie dokumentów, niezależnie od ich formatu czy rodzaju. Nasze rozwiązania z pakietu Optimised Mobile Solutions pomagają użytkownikom łatwo i bezpiecznie podłączać ich tablety, telefony i laptopy, aby zawsze pozostawali w kontakcie. Nasze rozwiązania z pakietu Optimised Workflow Solutions pomagają obniżać koszty i upraszczać powtarzalne zadania, przywracając firmie wydajność, której potrzebujesz do osiągnięcia i utrzymania rentownegu wzrostu. Nasze rozwiązania z pakietu Optimised Managing Solutions są stworzone po to, by ulżyć ci w zarządzaniu parkiem urządzeń wielofunkcyjnych, ułatwiając pracę i zmniejszając koszty eksploatacji.

 

 

 

Po więcej informacji zapraszamy na  stronę www.met.com.pl

Jeśli masz jakiekolwiek pytania napisz lub zadzwoń do nas. Nasz konsultant dostępny jest pod numerem telefonu: 71 3413796

Kategoria :Drukarki
Odwiedz nasza strone

Odpowiedz albo skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *