Sharp OSA

Category :Oprogramowanie

Środowisko programistyczne Sharp OSA (Open Systems Architecture) pozwala na indywidualną konfiguracje oprogramowania urządzenia, dzięki czemu z kserokopiarki możemy stworzyć wydajny system, pozwalający zoptymalizować pracę oraz koszty naszego biura. Architektura systemów otwartych firmy Sharp udostępnia drukarki wielofunkcyjne w sieci, które dzięki dwukierunkowej wymianie danych są zdolne do integracji ze specjalną linią oprogramowania biznesowego i systemami informatycznymi. Uruchamianie aplikacji odbywa się bezpośrednio z poziomu użytkownika urządzenia, a całość można skonfigurować zgodnie z indywidualnym zapotrzebowaniem. W dużym uproszczeniu można napisać, że OSA daje możliwość połączenia aplikacji zewnętrznych z naszym urządzeniem. Aplikacje takie :


– Ściśle integrują urządzenia Sharp MFP z oprogramowaniem
– Rozbudowują funkcjonalność urządzeń Sharp MFP
– Dostarczają dedykowanych rozwiązań
– Usprawniają systemy pracy i procesy biznesowe klienta
– Odpowiadają na unikatowe zapotrzebowania klientów i rynków
– Pozwalają automatyzować zadania, które wcześniej wymagały wielu operacji

 

Przykładowe aplikacje

 
Do przykładowych aplikacji należą:
Job Accounting II pozwala zoptymalizować środowisko druku, zapewniając pełną kontrolę nad drukarkami i urządzeniami wielofunkcyjnymi. Dzięki tej aplikacji otrzymamy szczegółowe statystyki użycia kserokopiarki. Możemy również rozszerzyć oprogramowanie o moduł wydruku podążającego oraz moduł rozliczania projektowego.
 

Fax internetowy pozwala skanować dokumenty z urządzenia wielofunkcyjnego do aplikacji serwera faksowego obsługującego funkcję Sharp OSA, która automatycznie rozprowadza faksy w jednym lub wielu miejscach. To rozwiązanie, które można zarządzać centralnie i utrzymywać, oferując lepszą obsługę dla pracowników i klientów.
Network Scanner Tool to oprogramowanie do kompleksowego zarządzania skanowaniem i przepływem dokumentów w firmie.
Cloud Computing w 4 generacji Sharp OSA umożliwia bezproblemową integrację urządzenia z aplikacjami typu „chmura” oraz połączenie z głównymi środowiskami sieciowymi. Dzięki takiemu rozwiązaniu będziemy mieli natychmiastowy dostęp do naszych dokumentów z każdego miejsca na świecie.

Dodatkowym atutem Sharp OSA jest to, że niestandardowe aplikacje urządzeń wielofunkcyjnych firmy Sharp OSA można szybko rozwijać, ponieważ są one oparte na powszechnie stosowanej architekturze usług internetowych i standardach, takich jak protokół SOAP a ponieważ aplikacje działają na zewnętrznym serwerze, mogą być szybko wdrażane na jeden lub wiele urządzeń wielofunkcyjnych Sharp i są zarządzane centralnie.

 

 

 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania napisz lub zadzwoń do nas. Nasz konsultant dostępny jest pod numerem telefonu

71 3413796

Kategoria :Oprogramowanie
Odwiedz nasza strone

Odpowiedz albo skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *