Develop Ineo+ 258

Category :Domyślne, Drukarki
Develop Ineo+ 258 to kolorowe urządzenie wielofunkcyjne, które umożliwia drukowanie do 25 stron na minutę.

Kserokopiarka wyposażona jest w 9-calowy pojemnościowy ekran dotykowy, którego obsługa jest równie prosta i intuicyjna jak obsługa smartfona lub tabletu. “Przeciągnij i upuść” oraz gesty zsuwania i rozsuwania palców, przez co użytkownik od razu odnajdzie się w tym systemie. Dodatkowo interfejs pozwala na personalizacje, dzięki temu osoby obsługujące maszynę mogą dodawać lub usuwać funkcje, które są najczęściej używane na ekranie startowym.

Bądź uniwersalny

Ineo+ 258 to urządzenie, które wykona prace, wcześniej zlecaną firmom specjalistycznym. Możliwość druku zaproszeń na wysokiej jakości grubym papierze z połyskiem, druk na kopertach, papierze makulaturowym, foliach i wielu różnych nośnikach o gramaturze do 300 g/m2. Wszystko to w formatach od A6 do A3 (SRA3), formatach użytkownika oraz bannerach o długości do 1,2 m. Ineo+ 258 posiada ponadto liczne opcje wykańczania tj. wykonywanie broszur zawierających do 80 stron, składanie listów na różne sposoby, zszywanie i dziurkowanie ulotek lub faktur.

Obsługuj ze smartfona

Poprzez usługi AirPrint (iPhone, iPod lub iPad Touch), Mopria (urządzenia z systemem Android 4.4 lub wyższym), Google Cloud Print (opcja), WiFi Direct (opcja) oraz wbudowane uwierzytelnianie NFC można obsługiwać na ineo+ 258 drukowanie mobilne oraz w chmurze. Umożliwia to użytkownikowi drukowanie stron internetowych, zdjęć lub plików PDF poprzez sieć WLAN. Mobilni pracownicy biurowi mogą również zarejestrować ineo+ 258 na swoim koncie Google i drukować z dowolnego miejsca, o ile tylko ich urządzenie przenośne jest podłączone do Internetu.

Obniż koszty

Dzięki ineo+ 258 fima może obniżyć koszty i zoptymalizować organizację pracy. Główne funkcje to np. skanowanie dokumentów w formacie prezentacji PowerPoint lub archiwizować je w plikach PDF/A dodatkowo aplikacja convert+share, za jednym przyciśnięciem przycisku umożliwia zeskanowanie dokumentu, przekształcenie go do żądanego formatu i dostarczenie w dowolne miejsce np. store+find. Narzędzie to eliminuje czasochłonne wyszukiwanie starych plików i pozwala szybko odnaleźć każdy dokument. Aplikacja convert+share, umożliwia skanowanie dokumentu do różnych formatów plików, a następnie przesłanie ich w dowolne miejsce, na przykład Google Docs, Evernote lub Microsoft SharePoint. Natomiast store+find pomaga szybko i sprawnie odnaleźć poszukiwany dokument za pomocą słów kluczowych lub pełnego wyszukiwania tekstowego.


-Prędkość drukowania i kopiowania do 25 str./min w formacie A4 oraz do 15 str./min w formacie A3 w odcieniach szarości i kolorze

– Skanowanie do 160 str./min w kolorze i odcieniach szarości

-Dogodne funkcje obsługi urządzeń mobilnych

-Łatwa i intuicyjna obsługa z użyciem panelu

-Operacje wykorzystujące wielodotyk podobne do dostępnych w smartfonach i tabletach

-Panel użytkownika z możliwością konfiguracji

-Standardowo: 1150 arkuszy, maksymalnie 6650 arkuszy

-Uniwersalna kaseta na 500 arkuszy (B5 poprzeczny – A3, 52 – 256g/m2)

-Uniwersalna kaseta na 500 arkuszy (B5 poprzeczny – SRA3, 52 – 256 g/m2)

-Podajnik boczny na 150 arkuszy (A5 wzdłużny – SRA3; szerokość: 90 do 320 mm, długość: 139,7 do 1200 mm, 52 – 300g/m²) dla okładek przezroczystych, etykiet, papieru banerowego, papieru o dużej gramaturze

-Wewnętrzny finiszer ze zszywaniem narożnym oraz 2-punktowym, maks. pojemność 500 arkuszy

-Opcjonalnie dla finiszera wewnętrznego: moduł dziurkacza (2/4 otwory)

-Finiszer zszywający na 50 arkuszy, maks. pojemność 3300 arkuszy + 100 arkuszy (z wykorzystaniem tacy wewnętrznej), zszywanie maks. 50 arkuszy

-Opcjonalnie dla finiszera na 50 arkuszy: moduł do oprawy zeszytowej dla broszur (zszywanie w pół, składanie w pół, składanie na trzy), moduł dziurkacza (2/4 otwory)

Kategoria :Domyślne, Drukarki
Odwiedz nasza strone

Odpowiedz albo skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *